Buď tváří své značky

Přičaruj si své klienty
díky zářivé vizuální prezentaci

1. semestr Akademie sebevědomé prezentace začíná 1. 2. 2022

Přijímací řízení:

Vhodná uchazečka pro naši Akademii je podnikatelka, která touží být vidět v online i offline světě. Chce sebevědomě nabízet své služby, produkty a nebojí se být tváří své značky. Rozhodla se šetřit svůj čas i peníze a vnímá naši Akademii jako prostor, kde se naučí snadno a rychle vytvořit video, zaujmout a sebevědomě prezentovat sebe i svou nabídku.

Navíc je to také žena, která chce podpořit v bezpečném ženském kruhu své sebevědomí a sebehodnotu.

Naše akademie přijímá studentky po zaplacení školného.

4 studijní obory

Jana Hejlová - hlasový koučink

Hlasová prezentace

Jana Hejlová - hlasový koučink

Technika
a videa

Jana Hejlová - hlasový koučink

Sebevědomí

Jana Hejlová - hlasový koučink

Styl

Předměty:

Jana Hejlová - hlasový koučink

TK -technická kouzla (střih videí, vhodné aplikace, jak na kompozici, práce se světlem, zvuk, tvorba GIFů)

Jana Hejlová - hlasový koučink

HP – hlasová prezentace (artikulace, práce s hlasem, tréma, jak natočit poutavé video)

Jana Hejlová - hlasový koučink

HS– hvězdný styl (vyjádření osobnosti, základní zákonitosti v oblékání)

Jana Hejlová - hlasový koučink

SS – sebevědomí a sebehodnota (jak přijmout sebe sama ve videu, jak si udržet zářivé energetické pole)

Pro koho je Akademie vhodná?

Znalosti a dovednosti, které v Akademii získáte, mají široké spektrum využití. A to nejen pro vaše podnikání, ve vašem zaměstnání, ale také ve svém osobním životě. Proto v Buď tváří své značky najdou nové informace:

Online podnikatelky

Obchodní zástupkyně

Realitní makléřky

Manažerky

Političky

Majitelky obchodů

Prostě všechny ženy, které se chtějí umět sebejistě prezentovat a pro svou propagaci a propagaci svých produktů využívat videa.

Profil absolventky:

Po absolvování naší Akademie:

Jana Hejlová - hlasový koučink

umíte tvořit poutavé vizuální příspěvky

Jana Hejlová - hlasový koučink

hravě zvládáte živá vysílání

Jana Hejlová - hlasový koučink

váš projev působí sebejistě

Jana Hejlová - hlasový koučink

víte, co si obléct, abyste podtrhla své přednost a jak se upravit do videa

Jana Hejlová - hlasový koučink

umíte lépe formulovat své myšlenky a ovládat trému

Jana Hejlová - hlasový koučink

nejste k sobě přehnaně kritická, ale umíte se ocenit

Jana Hejlová - hlasový koučink

s lehkostí natáčíte a upravujete svá videa

Jana Hejlová - hlasový koučink

víte, jak vyfotit krásnou fotografii

Jana Hejlová - hlasový koučink

zvládnete výstupy na webinářích, v podcastech, ale i na prezentacích

Jana Hejlová - hlasový koučink

JSTE TVÁŘÍ SVÉ ZNAČKY

Organizace semestru:

Délka studia

Studium je rozvržené na 2 měsíce. Po tuto dobu se budeme aktivně setkávat ve společenské místnosti. Přístup do online učebny vám zůstává 6 měsíců.

Konzultace

Každý týden v pátek vám budou podle předem stanoveného rozpisu k dispozici vyučující. Celý týden jim můžete v předem připraveném vláknu na FB posílat dotazy. V pátek budou probíhat pravidelná živá vysílání, kde své otázky můžete konzultovat.

Domácí příprava a časová náročnost

Protože chceme, aby studium bylo opravdu efektivní a odnesly jste si z něho praktické dovednosti, dostanete každý týden domácí úkol. Jeho splnění už je na vás – tyto úkoly nejsou povinné. Doporučujeme však, abyste se jim věnovaly a vědomosti získané ve výukových lekcích přenesly do praxe.

Časová náročnost domácích úkolů: max. 30 minut

Délka výukových videí: přibližně 1-2 hodiny týdně

Cena studia: 20.022 Kč

Jak probíhá studium na naší Akademii:

 

 

  • Na začátku studia studentky obdrží rozvrh hodin. Každý týden budou vyučovány 2-3 předměty v online učebně. Studentky se do učebny mohou kdykoliv vrátit a přednášku si poslechnout podle svých časových možností.
  • Po celou dobu studia mohou studentky využívat jak online učebnu, tak akademickou knihovnu plnou podpůrných studijních materiálů a hlavně společenskou místnost
  • Ve společenské místnosti se budete setkávat se svými vyučujícími, se kterými můžete pravidelně konzultovat své úspěchy i nezdary a pokládat jim otázky.
  • Studium si tak můžete částečně přizpůsobit vašemu tempu, ale přitom budeme hlídat vaše studijní pokroky, aby vaše studium na Akademii bylo efektivní.

Vysvětlivky: online učebna = členská sekce, akademická knihovna = youtube kanál, společenská místnost = facebooková skupina)

Ale nebojte, třídní schůzky zatím neplánujeme. Takže pokud máte rodiče až v Kojčicích u Pelhřimova, necháme je v klidu. Ale na Hujery se těšíme!

Vyučující:

Jana Hejlová - hlasový koučink

Mgr. Jana Hejlová, DiS., MBA

Hlasová prezentace

Probouzím ve svých klientech jejich potenciál k sebevědomé a autentické prezentaci. Klienti, kteří prošli mými kurzy, si odnášejí nejen praktickou znalost práce s hlasem, artikulací či dechem, ale také znají úlohu jejich těla při ovládání trémy.

Pracuji v několika rovinách – zvuk, dech, pohyb. Můžu vám tak pomoci nejen se správnou artikulací, ale také s výrazem vašeho projevu nebo s trémou. Spolu otevřeme váš hlas a naučíme se využívat jeho možnosti.

Jako hlasová koučka z vás chci dostat to nejlepší. Budu vás motivovat k výstupu z komfortní zóny, abyste poznali i ty části své osobnosti, které ještě neznáte, ale pro svůj sebejistý a autentický projev je potřebujete vylepšit, aby váš projev působil profesionálně.

 

Katarina Bric

MgA. Katarina Brič

Technická kouzla

Podle mého názoru se každý umí kreativně realizovat. Jen si to musíme dovolit. A aby tě ta neznámá cesta neodradila hned na začátku, ráda ti pomůžu. Nejsem tu proto, abych tě učila. JSEM PŘESVĚDČENA, ŽE TVOŘIT UMÍŠ! Já tě jenom upozorním na překážky a povedu tvé kroky, aby jsi se mohla s lehkostí rozvíjet.

Poznáš se mnou svobodu projevovat se vizuálně bez obav z technické náročnosti. S lehkostí se ponoříš do tajů techniky kompozice, světla a budeš tvořit s radostí. Naučíš se vychytávky, které ti usnadní práci a nebudeš se zdržovat ve svém tvoření přemýšlením o tom, jak co technicky nastavit. Získáš také snadné tipy na technickou podporu a jak si pomoci s tím, co máme všechny doma.

lucie schwarz

Lucie Schwarz

Sebevědomí

Žena, která si plní své sny a žije život takový, jaký chce žít, i když, z důvodu alopecie, už více než 23 let nemá vlasy. Nosím paruku, kterou si užívám, stejně tak, jako si užívám chvíle bez ní.

Pomocí mých projektů Život bez vlasů a Sebeláska s Bezvláskou podporuji všechny ženy, aby se cítily krásné, žensky, spokojené samy se sebou a aby se měly rády.

V kurzu vás naučím, jak být trpělivé a tolerantní při tvůrčím procesu. Jak zůstat samy sebou a zároveň jak si při pohledu na videa zachovat laskavost sama k sobě a vědomí toho, že to co se nám může zdát nedokonalé nás právě odlišuje od ostatních a činí nás originálními.

 

Helena Procházková

Helena Procházková

Hvězdný styl

Módní stylistka s přesahem. Učím ženy nosit jejich šatník. Propojuji oblékání s ohledem na přednosti, kombinování a jedinečný styl s přesahem do osobního a byznys života každé z nás.

Na oblečení a doplňcích opravdu záleží – dozvíš se jednoduché kroky, jak zazářit a využít oblečení ve svůj prospěch. Okamžitě si dodáš sebevědomí, podtrhneš svoji osobnost a dáš jasně najevo, kdo jsi a kam máš namířeno. Vše se dozvíš v praktických a názorných krocích.

 

Tak už neváhejte a přidejte se k nám

Máte dotazy?

Napište mi na email: kouc@janihejlova.czRáda vám odpovím.