Hlas, který prodává

VIP 3 měsíční koučink

Prezentační dovednosti jsou základní dovedností 21. století.

Když je ovládáte, vaše sebevědomí roste.

 

Mgr. Jana Hejlová, DiS., MBA

Unikátní nabídka pro ty, kteří to myslí se sebeprezentací opravdu vážně.

Naučím vás:

Jana Hejlová - hlasový koučink

Precizně artikulovat

Jana Hejlová - hlasový koučink

Zbavit se trémy

Jana Hejlová - hlasový koučink

Získat sebejistotu

Jana Hejlová - hlasový koučink

Zaujmout

Hlas, který prodává je ucelený balíček konzultací, který zahrnuje i přístupy k video lekcím a bonusy, které vám pomohou vaše podnikání odlišit od konkurence.

Co vám nabízím?

VIP Hlasový koučink

12 hlasových konzultací + 3 koučinky + 3 měsíce stálé podpory (Messenger, WhatsApp)

Jana Hejlová - hlasový koučink

Dech
Naučíme se ovládat trému a pracovat s dynamikou hlasu. Váš hlas už se nebude chvět. Naopak bude pevný a přesvědčivý.

Jana Hejlová - hlasový koučink

Zvuk
Rozmluvíme artikulační svaly, uvolníme se do hlasového projevu, poznáme možnosti vašeho hlasu a dodáme vašemu projevu autenticitu.

Jana Hejlová - hlasový koučink

Pohyb
Uvolníme tělo, rozproudíme energii, napojíme se na svou sílu a naučíme se pracovat s postojem těla.

Co vám Hlas, který prodává přinese?

 • naučíte se precizně a zřetelně artikulovat

 • budete umět pracovat s hlasem, jeho dynamikou, barvou – váš projev bude poutavý

 • tréma už nad vámi nebude mít moc – budeme pracovat s mindsetem ohledně vašeho sebevědomí a sebejistoty

 • získáte nové technické dovednosti – jak pracovat s mikrofonem, se světly, jak stříhat videa. A to vše tak, aby to nebrzdilo vaše tvůrčí nasazení.

 • budete se těšit nejen na točení videí, ale i na živá vysílání. Víte, že jejich dosah je daleko vyšší než u textového příspěvku?

 • den za dnem se budete zlepšovat v prezentaci vašich služeb, protože vám budu pravidelně zadávat úkoly na natočení videí – na míru šité vašemu podnikání. A aby v tom byl pořádek, pojedeme podle stanoveného harmonogramu. Na každé video budete mít 3 dny.

 • získáte přístup do uzavřené sekce videí, kterou neustále doplňuji. Můžete si tak procvičit, co jsme spolu dělali na konzultaci a dozvědět se další zajímavé věci, které s prezentačním uměním souvisejí.

 • obdržíte pracovní listy, které vám budou pomocníkem při hlasové a rozmluvovací rozcvičce. Ty posílám v tištěné podobě poštou.

Pro koho je koučink určen?

 • Leadry, politiky
 • Managery, advokáty, realitní makléře
 • Učitele, lektory 
 • Podnikatele, Online podnikatele, obchodní zástupce

„Prezentační dovednosti jsou dnes potřeba mnohem více než kdy jindy. Myšlenky, jež by mohly vyřešit naše největší problémy, často zůstavají neviditelné, protože lidem, v jejichž myslích spočívají, chybí sebevědomí k jejich sdílení nebo znalost efektivní prezentace.

A to je tragédie. V době, kdy se správná myšlenka prezentovaná správným způsobem může rychlostí světla rozšířit po celém světě a přenést do milionů myslí, je nesmírně prospěšné pokusit se přijít na způsob, jak ji poslat na cestu.“ (Chris Anderson)

proslov

Už víte, že do tohoto nadupaného balíčku tříměsíční spolupráce chcete vstoupit?

Pak vás asi zajímá poslední otázka, a to: kolik stojí stát se mým VIP klientem?

Cena měsíční konzultace je 9.490 Kč. Tři měsíce by tak vyšly na 28.470 Kč.

Cena VIP konzultací Hlas, který prodává je:

25.000 Kč

nebo 8.850 Kč ve třech splátkách (celkem 26.550 Kč)

Pokud vás můj přístup zaujal, přes formulář níže mě můžete kontaktovat. Do 24 hodin se vám ozvu zpět, abychom doladili podrobnosti. Můžete se také na cokoliv zeptat.
Až poté se rozhodnete, jestli chcete tyto konzultace využít a můžeme doladit termíny našich setkání.

 

Kdo jsem?

Jsem vystudovaná operní pěvkyně a jako pedagog zpěvu pracuji od roku 2010. Během svých studií i své praxe jsem prošla výukou a kurzy deklamace jevištní mluvy, herectví, práce s trémou a jako pěvkyně skvěle ovládám dechovou techniku. Já sama jsem působila jednu sezónu v operním sboru Štátnej opery v Banské Bystrici a nyní externě ve sboru Moravského divadla Olomouc.

Jana Hejlová - hlasový koučink

Mgr. Jana Hejlová, DiS., MBA
hlasová koučka
autentická prezentace a rétorika

Probouzím ve svých klientech jejich potenciál k sebevědomé a autentické prezentaci. Klienti, kteří prošli mými kurzy, si odnášejí nejen praktickou znalost práce s hlasem, artikulací či dechem, ale také znají úlohu jejich těla při ovládání trémy.

Pomocí mých osvědčených metod jsem si vytvořila vlastní přístup pro práci s hlasem. Díky němu mohu každému z vás nabídnout individuální konzultace, ve kterých se zaměříme přesně na to, co právě vy potřebujete vylepšit.

Pracuji v několika rovinách – zvuk, dech, pohyb. Můžu vám tak pomoci nejen se správnou artikulací, ale také s výrazem vašeho projevu nebo s trémou. Spolu otevřeme váš hlas a naučíme se využívat jeho možnosti.

Jako hlasová koučka z vás chci dostat to nejlepší. Budu vás motivovat k výstupu z komfortní zóny, abyste poznali i ty části své osobnosti, které ještě neznáte, ale pro svůj sebejistý a autentický projev je potřebujete vylepšit, aby váš projev působil profesionálně.